HISTORIA

O naszej firmie

Spółka Pit Transport powstała w 2010 roku we Wrocławiu. Od początku swojej działalności postawiła na transport drogowy w ruchu międzynarodowym własnymi pojazdami świadcząc usługi w całej Europie. W ciagu kilku lat działalności pojazdy Naszej firmy realizowały przewóz towarów nie tylko na terenie bliskich sąsiadów jak Niemcy, Czechy, Słowacja czy też Litwa, ale także zwiedziły dalekie zakątki Europy jak Szkocja, Walia, Irlandia, Portugalia czy Rumunia. W swoim portfolio mamy też szereg usług na terenie Beneluksy, Francji, Włoch czy Hiszpanii łącznie z jej afrykańską enklawą – Ceutą. Nie obce były Nam też drogi Skandywanii, a lewostronny angielski ruch przemierzyliśmy wszerz i wzdłuż.

Cechuje nas profesjonalne podejście do każdego pojedynczego zlecenia, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, punktualność oraz elastyczność a także rzetelna informacja. Swoje usługi świadczymy niezawodnymi, nowoczesnymi pojazdami, które zawsze kupujemy jako nowe od dealarów marki tworzać flotę nie starszą niż 4 lata z normą emisji spalin na poziomie EURO 6 lub EURO 5.

Zatrudniani przez nas kierowcy charakteryzują się nabytym doświadczeniem, odpowiedzialnością i wysokimi kwalifikacjami, które stale podnosimy poprzez szkolenia i kursy. Personel zarządzający stanowi profesjonalny i wyszkolony w dziedzinie logistyki zespół, który stale dąży do wzbogacania swojej wiedzy. Koncentrujemy się na najlepszych praktykach biznesowych w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Dzięki wykorzystaniu najnowszych środków transportu oraz indywidualnego podejścia do każdego zlecenia, zapewniamy szybki, bezpieczny i terminowy przewóz.

Nawiązując współpracę z naszą firmą mają Państwo pewność, że powierzony nam towar dotrze zawsze na czas oraz, że sprostamy nawet najcięższym zadaniom, a każdy transport potraktujemy priorytetowo.

O nas

Nasze usługi świadczymy zarówno na rynku lokalnym jak i międzynarodowym. Specjalizujemy się w przewozach ładunków całopojazdowych, częściowych a także drobnicowych.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Braterska 6, 53-015, Wrocław

Tel. +48 71 78 78 210

E-mail: biuro@pittransport.pl